سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

باشگاه متخصصین مهندسی صنایع ایران


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکوراسیون داخلی آشپزخانه
#1
نقل قول:
[تصویر:  1025040931811001B]

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

از آشپزخانه به عنوان قلب یک واحد مسکونی یاد میشود . فضایی که اول از همه بانوی خانواده بیشتر وقت خود را در آنجا میگذراند و در نهایت همه اعضای خانواده برای خروجی آن کنار هم جمع میشوند.

در طراحی دکوراسیون داخلی این فضا به اصطلاح مرسوم با یک مثلث رو به رو هستیم راس های این مثلث شامل سینک ،گاز ویخچال میشود .

فضای سینک برای شست وشو و آماده سازی فضای گاز برای طبخ و پختن و فضای یخچال برای نگه داری در طراحی دکوراسیون داخلی باید فضای مناسب برای قرارگیری راس های مثلث با توجه به دسترسی ها دیده شود .

نورپردازی

یکی از مهمترین مسایل در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه نورپردازی است باید دقت داشته باشیم که فضای طبخ و پخت غذا و فضای آماده سازی و شست و شو نور کافی داشته باشد اینکه محل قرارگیری پنجره ها در آشپزخانه طوری باشد که بتوانیم از نور طبیعی بهره مند شویم از خلاقیت های یک معمار و طراح دکوراسیون داخلی حرفه ای است .

جریان هوا

سیرکولاسیون درطراحی
دکوراسیون داخلی هر فضایی یکی از مهمترین عوامل تامین آسایش است اما در آشپزخانه از مهمترین هاست زیرا هنگام طبخ و پخت غذا باید بتوانیم بوها را هدایت و از محیط خارج کنیم و بتوانیم هوای تازه را در فضا به گردش درآوریم .

کابینت ها

از اساسی ترین وسایل شکل دهنده به آشپزخانه کابینت ها هستند که با توجه به اندازه آشپزخانه و سبک طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه و محل مناسب قرارگیری راس های مثلث آماده و نصب میشوند و نقش اساسی در سبک طراحی آشپزخانه دارند .منبع:دکوراسیون داخلی
پاسخ
 سپاس شده توسط panizan


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان